Říjen 2013

Ještě pár andělských...

25. října 2013 v 8:00 | Jana
Anděl RODINNÉ ZÁZEMÍ...

Nakonec je jen jedna cesta...

Anděl PROMLOUVÁNÍ...

Krásné dny s Láskou Jana

Andílci opět předávají svá poselství...

24. října 2013 v 13:47 | Jana
Anděl DUHY

Anděl ŽIVOTNÍ SÍLY

Anděl NASLOUCHÁNÍ

Krásné dny a naslouchejte svým Andělům...
S Láskou Jana

Povídání s MUDr. Janem Hnízdilem

23. října 2013 v 15:44 | zdroj/youtube.cz |  K zamyšlení :-)

Krásné a zdravím nasycené dny :-) Jana

Pár osobních...

22. října 2013 v 8:00 | Jana
Pravá Láska...


Duhový anděl...


Dotek Lásky...


Ať potěší své nové majitele a předají svá poselství :-).
S Láskou Jana

Dotaz - nespokojenost

21. října 2013 v 10:00 | Jana |  Dotazy - odpovědi
Dobrý den, Jani našla jsem vaše stránky na internetu, jsou velice pěkné a koukala jsem, že i pomáháte lidičkám, co mají různé starosti a bolístky :-) nevím, jestli nejsem spíš případ pro psychologa, ale snad než bych k nějakému šla chtěla bych požádat vás o pár rad nebo doporučen í:-) je to možné? Díky S.

Ani nevím jak to všechno popsat. Zabývám se naprosto zbytečnýma věcma, všechno řeším, zabývám se i starostmi druhých a pořád mám vše v hlavě :-(
Nedokážu vypnout, nedokážu se radovat a pořádně smát, je to vždy jen tak na chvilinku a pak to zase rychle odezní. Dokážu se tak nějak vnitřně rozebrat, ale nedokážu věc vyřešit, je to děs, jsem pořád nespokojena jak s okolím, tak a to nejvíc se sebou... a s tím pak asi souvisí i to že sice nediagnostikováno, ale mám bulimii :( Jsem skutečně nešťastná a přitom mám super rodinu, ale spoustu věcí prostě nikdo nepochopí.
Nechci skončit na práškách jako nějaký blázen :-( Pomůžete mi???? Nějak mě to psaní mailu zlobí, buď jde jen kousek nebo se vymaže, snad to není nějaké znamení :-)
Diky, S.

Odpověď:

Milá S.,
to, co jste napsala, je teď v současné době mezi lidmi ve velkém množství. Myslím to, co se týká nespokojenosti, stresu a zmatku. Potřebujete se velmi a to zdůrazňuji velmi brzy vnitřně zklidnit. Vaše psychika je rozlítaná a mohlo by to vést i k dalším zdravotním problémům. Vaše nespokojenost vychází zejména z nespokojenosti sama se sebou. Uvědomujete si, že štěstí a spokojenost Vám nemohou přinést věci zvenčí, ale ani to, že budete řešit a pomáhat druhým, to už vůbec ne. Sama jste velmi oslabená a to není dobré pro zabývání se druhými. Potřebujete se dát sama do rovnováhy. Bulimie je svým způsobem forma sebetrestání, nespokojenost sama se sebou, sebepodceňování atd. Kdyby se Vám podařilo vnitřně se ztišit, určitě byste mohla začít pracovat na sebelásce, sebepřijetí, odpuštění a následně by bulimie odezněla. Je tu i touha po lásce, které se Vám nedostává. Hledáte ji u druhých, ať už u partnera nebo svých blízkých a přátel. Máte pocit, že když budete pomáhat jinde, tak se Vám to vrátí v podobě lásky... Svým způsobem ano, ale není to to pravé. Lásku si potřebujete uvědomit sama v sobě. Nikdo jiný Vám ji nedá, alespoň ne takovou, po které toužíte. Když bude přicházet láska zvenčí, zároveň to bude přinášet i pocity strachu, abyste o ni zase nepřišla, proto je třeba hledat v sobě. Ona uvnitř Vás je a vždy byla, jen si to momentálně přes chaos v mysli a prožívání neuvědomujete. Prošla jste si v životě i nějakými nepříjemnými událostmi, které Vás měly posílit a učit. Ne vždy je to lehké a co pro jednoho je "hračka", může být pro druhého veliké břemeno. Máte v sobě velmi mnoho energie, se kterou je třeba naučit se pracovat... a to jakýmkoliv způsobem, aby to pro Vás bylo spíš přínosem než naopak. Pro zklidnění mysli bych Vám doporučila zkusit meditace, jógu, procházky v přírodě nebo cokoliv, co by Vám od toho chaosu, ve kterém se nacházíte, pomohlo k harmonii. Vše je o tom přijmout se taková, jaká jste, protože už teď jste krásná bytost. Nepochybujte o sobě a začněte se mít ráda za to, jaká jste a všechno bude lepší.
Ať uděláte cokoliv, nic není špatně ani dobře, výsledkem je pouze obraz Vašich momentálních myšlenek. To, ale neznamená, že to tak musí zůstat navždy, kdykoliv můžete něco změnit nebo udělat jinak.
Buďte k sobě upřímná a buďte tady sama za sebe. Nemusíte být jiná, nemusíte být taková, jakou Vás chtějí mít druzí. Vše je jen na Vás, pro co se sama rozhodnete, co chcete prožívat!!! Jestliže Vás druzí chtějí měnit, pak to jen vypovídá o jejich pohledu na svět a o tom, že oni nejsou schopni přijímat druhé bez podmínek.
Také bych se chtěla zmínit o tom, že druzí Vám zrcadlí jen to, co sama máte v sobě, i když to třeba nechcete vidět nebo přijmout. To je právě na vztazích to nejkrásnější, když jim tímto způsobem porozumíme.
Kdyby Vám nešlo samotné s bulimií pohnout, tak je opravdu dobré se obrátit pro pomoc na odborníky. Nemusíte nikam na psychiatrii nebo podobně. Jsou i další možnosti, např. alternativní poradny, léčitelé a pod. Přeji Vám hodně štěstí a kdybyste ještě něco k tomu všemu potřebovala, tak mi napište. S Láskou Jana

Bohyně

21. října 2013 v 8:29 | Jana

Milé přítelkyně, zkuste se někdy podívat dovnitř, možná budete překvapené, co tam objevíte:-)
Krásné dny všem s Láskou Jana

Výstava obrazů v centru Skarabeus v Olomouci pokračuje

7. října 2013 v 19:00 | Jana
Tuto neděli jsem strávila několik hezkých chvil v centru Skarabeus v Olomouci.
Čekají tam na vás nové andělské obrázky a jejich poselství:-)Více fotografií k shlédnutí zde.

Krásné prožitky přítomného okamžiku všem a spoustu andílků kolem vás.
Děkuji za možnost tvořit a sdílet vše s vámi.
S Láskou Jana