Měním celý svůj život a jde to nějak pomalu

12. února 2013 v 9:04 | Jana/Jája |  Dotazy - odpovědi

…Měním celý svůj život a jde to nějak pomalu. Cítím se na vše sama. Chtěla bych zjistit, zda moje jméno Lenka mne nebrzdí v rozvoji, nezpomaluje. Je to moje vnitřní JÁ, nebo čím to je. Dochází v určitých věcech v mém životě k rozuzlení, ale vše přichází pozdě. Bojím se, co bude dál? Už mi není dvacet a nechci dělat chyby a přijít o báječné lidi kolem sebe, které ještě mám.
Nějak se kolem mě dějou věci a já se v tom trochu přestávám orientovat. Vím, co chci, ale je kolem tolik překážek a lidí, co ublížili. Já to zvládnu, ale je mi z toho smutno. Mrzí mne, že se za svoji spolehlivost a ochotu ještě k tomu musím bránit a obhajovat.
Proč se mi věci dějí tak, jak se dějí…
Moc děkuji, připadám si, že jsem na všechno sama…
Chci se smát, radovat, být v pohodě a žít na plno.
Děkuji za odpověď nebo za osobní schůzku.


Odpověď:
Nejprve bych Vám, Leničko, odpověděla na první dotaz ohledně Vašeho jména. Jméno je jen slovo, kterým nás někdo při našem narození označil, a jaký mu dáte význam záleží jen na Vás. Pravdou je, že z pohledu numerologie jméno může sehrát v našem životě určitou roli, ale domnívám se, že spíše záleží konkrétně na Vás, jaký význam mu přisoudíte, jak Vy sama ho vnímáte, nakolik se s ním ztotožňujete. Je možné, že své jméno máte spojené s nějakými situace nebo i lidmi, kteří ho používali při Vašem oslovení nebo se jmenovali podobně a nemusí Vám to být příjemné. Ve skutečnost slova jako taková jsou jen omezující pomůcky pro náš rozum, aby mohl vše lépe uchopit. Slovům dává význam jen a jen člověk sám. Jestliže je Vám Vaše jméno nepříjemné, tak si ho změňte, opravdu to je jen na Vás.

V rozvoji jako takovém Vás nebrzdí ani jméno, ani Vaše vnitřní JÁ, ale spíše to malé já, kterému se říká ego. Ve Vašem případě hraje roli oběti. Jestliže změníte svůj postoj uvnitř sama sebe, tak se změní nejen Vaše prožívání, ale automaticky i vše kolem Vás. Leničko, vše, co a jak k Vám přichází, je ve většině jen Vaše tvorba. Což neznamená, že když se Vám dějí takové ty "horší" věci, že jste jakkoliv špatná nebo podobně. Jde jen o to, že jste si v sobě vědomě či nevědomě nebo vlivem okolí vytvořila nefunkční programy, kterými si ubližujete a tím i tvoříte veškeré situace a běh věcí, které Vás potkávají. Není třeba se hodnotit ani o sobě pochybovat. Už nyní jste krásnou bytostí právě taková, jaká jste. Mnoho práce na sobě jste již vykonala, tak buďte trpělivá a pokračujte v tom. Věřte v sebe a v to, že vše je vesmírný plán a jen on skutečně ví, co a proč se děje. Nehledejte nic špatného na sobě ani na druhých, tím si vše zbytečně komplikujete. Najděte v sobě sílu odpustit a propustit vše, co se Vám stalo a co k Vám negativního v minulosti přišlo. Víte Leni, ve svém důsledku a s odstupem od situace, vše co se dělo a děje nemusí být jen negativní. Dovedlo Vás to až sem, pracujete na sobě, posouváte se, což je právě Váš duchovní vývoj. Jít co nejvíce sama k sobě, ke své skutečné podstatě a pochopení všeho, co je smyslem Vaší existence. To, co ještě nelze odpustit a citově Vás to bolí, ukazuje, že je třeba se v této oblasti ještě něco naučit a dokončit.
Pokuste se na vše dívat jako na příležitost k dalšímu růstu a vývoji na Vaší cestě. Vše bude dobré, jestliže to dobré uvidíte. Ve Vašem životě budou stále přicházet situace, které Vás budou zkoušet a prověřovat, jak jste na tom, ale čím více budete sama sebou a budete mít věci zvládnuté, tím už budou jednodušší, až se pak rozplynou úplně. Hodně záleží na tom, jak se k dané věci postavíte, zda ji budete řešit s klidem, láskou a přijetím nebo půjdete na tvrdo hlavou proti zdi s pocitem ublížení a lítosti. Nebojte se něčeho, co teprve má být, předem si vytváříte v budoucnosti něco, co ani nemusí přijít. Je to pouze ve Vaší mysli. Spíš se snažte žít v přítomnosti, protože pouze v té můžete změnit následky minulosti nebo si tvořit hezkou budoucnost.

Z hlediska numerologického…
Milá Leničko, Tvé jméno nemá pro Tebe špatné vibrace… četla jsi svůj numerologický rozbor a tak víš, že ti přináší intuitivní tvořivost, vynalézavost, osobitost, dodává Ti osobní kouzlo a šarm. Trojka z tohoto jména je nejspolečenštější ze všech čísel a má v sobě schopnost přitahovat a shromažďovat kolem sebe lidi podobného založení - co potřebuješ víc pro svou práci? :)
Možná bys mohla pracovat na pár tmavších momentech tohoto jména, lidé s vibrací trojky mívají někdy sklon nedávat si příliš pozor na jazyk, když se cítí ohroženi a tím mohou druhým svými slovy ublížit. Buď tedy opatrná na slova, která se v Tobě rodí… A stejně tak můžeš pracovat i na tom, aby ses naučila tvořivě sdělovat své skutečné pocity, nepodléhat příliš svým citům, konstruktivně usměrnit svou emocionální energii. A vše bude dobré.
Vše už JE dobré.
V případě Tvého data narození by bylo možné klidně i jiné jméno, třeba takové, které by Ti do mřížky dodalo chybějící číslice, ale není náhodné, že Ti chybí zrovna ta čísélka, která Ti chybí, i toto byl prapůvodní záměr, abys potkávala lekce pro Tebe potřebné :).
Vše je dobré, milá Leničko :). Na nic nejsi sama. Tvé obavy jsou zbytečné, Tví průvodci jsou neustále s Tebou... a mám Ti vyřídit, že by Ti pomohlo malování. Vykreslovat se z pocitů lítostí, zlob, smutků, vzteků... přemalovávat tyto pocity obrázky plnými radosti, něhy, duhy, dobroty, Lásky, úžasně to pomáhá :).

Leničko, přejeme Vám hodně síly a víry v sama sebe a ve vyšší vědomí, které se o nás stará, když to dovolíme a necháme se vést.

S láskou Jana a Jája
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama