Leden 2013

Andělské malování...

31. ledna 2013 v 21:39 | Jana

Cesta ke světlu...

Anděl zrození...S láskou Jana

Osobní mandalky pro jednu milou rodinku...

30. ledna 2013 v 11:18 | Jana

S láskou Jana

Moudrost přichází tiše

29. ledna 2013 v 21:22 | zdroj: youtube.com |  K zamyšlení :-)

Krásný a klidný večer všem :-) J.

Osobní obrázky...

18. ledna 2013 v 9:36 | Jana


***


Krásné dny všem s láskou Jana

Něco málo od Eckharta Tolleho

18. ledna 2013 v 9:25 | zdroj: http://www.facebook.com/pages/LASKA-K-MOUDROSTI |  Eckhart Tolle
Nespokojenost, úzkost, napětí, stres - všechny tyto formy strachu jsou způsobeny přílišným soustředěním na budoucnost na úkor přítomnosti. Výčitky svědomí, lítost, nenávist, zármutek jsou způsobeny přílišným soustředěním na minulost.

Eckhart Tolle♥♥♥

Krásný den všem... Jana

Příběh pana Stanislava Dvořáka, který se uzdravil z velmi těžkého onemocnění - rakoviny

16. ledna 2013 v 12:07 | Návraty dokumentaristů - Viliam Poltikovič |  Viliam Poltikovič, Jarda Dušek a další

Dokumentarista Viliam Poltikovič svůj "Návrat" věnoval panu Stanislavu Dvořákovi, který si v roce 1984 našel nápadně vypadající mateřské znaménko. Vzápětí se ukázalo, že jde o rakovinu v těžko léčitelném stádiu. Po pěti letech se ukázala další boule a začalo být jasné, že jde do tuhého. Zanedlouho bylo tělo pana Dvořáka doslova poseto různými nádory. Ty byly pro případné další chirurgické výkony umístěny příliš rizikově. A tak byl pan Dvořák ponechán vlastnímu osudu. Naštěstí se ale dozvěděl o takzvané Breussově metodě, která je postavena na 42 denní hladovce. A rozhodl se, že to zkusí. Viliam Poltikovič natáčel s panem Dvořákem dokumentární pořad Zpověď v roce 1999. Nové natáčení po 13 letech absolvoval s vitálním a optimistickým člověkem, který touto dobou už podle lékařů neměl být mezi námi. Ve svých 84 letech teď Stanislav pracuje, odpočívá, relaxuje, věnuje se rodině, duchovním meditacím a cítí se o deset let mladší. Říká, že uzdravení těla bylo pouze polovičkou práce. Zbytek musel vykonat ve své mysli a duši. Ne všechno v jeho životě je ale bezstarostné. Do života rodiny tentokrát zasáhla zákeřná nemoc manželky…

Tento díl je možné shlédnout zde.

Děkuji Viliamovi za tento snímek, film je velice pozitivní a plný naděje pro spoustu lidí. Jana

Zasvěcení

7. ledna 2013 v 8:55 | Elisabeth Haich |  Knížky, které mě zaujaly

Autorka popisuje v tomto mysticko-biografickém románu velké staroegyptské zasvěcení. V učení velekněze objasňuje okultní zákony vesmíru, lidské duše i osudu. V bohatství myšlenek, zážitků a zkušeností se zjevují zákony karmy a reinkarnace. Kniha, v níž se prolínají autobiografické prvky s mystikou, podává napínavý obraz pyramidálního zasvěcení.

Velmi doporučuji :-) Mějte krásné dny Jana