Květen 2012

Pohled do nitra...

29. května 2012 v 21:30 | Jana
...

...

Všechno nejkrásnější k narozeninám Haničko P.....

17. května 2012 v 23:21 | Jana
Haničko - matko přírodo moje zlatá, dodatečně všechno nejkrásnější k Tvým narozeninám, obrázek se tvořil, tak přeji až teď.... Ať Ti přinese přesně to co má a předá své láskyplné poselství..... :-)
Je většího formátu A2, tak hned jak na něj bude rámeček, tak přijedu a předám ho ... dofám, že osobně :-)).S láskou objímám Jana

Odpověď pro Danušku - Proč jsem tady, co je mým úkolem?

14. května 2012 v 17:31 | Jana/Jája |  Dotazy - odpovědi
Otázka:

Při cestách po internetu, kdy opět potřebuji najít víru, která se mi občas někam ztratí, jsem narazila na Vaše stránky. Chvíli jsem bojovala s pokušením Vás požádat o radu, ale asi potřebuji ve svém věku nějaký jasný cíl. Jako ženě mě asi před třiceti lety začali růst vousy, víc a víc, nevěděla si rady ani klasická medicína, ani homeopatie..., díky tomu jsem ale pochopila, že život je o usmíření a ne o boji a tím pádem se mi žilo lehčeji ve všech životních peripetiích. Před dvěma léty jsem na sobě začala více pracovat a o to častěji se sama sebe ptám proč jsem teď tady, co je mým úkolem? Řekla bych, že jsem člověk veselý, optimistický do doby, než mě navštíví splín a co dál? Prosím, prosím, zda by pro mne nebyla nějaká rada, ať se pořád netočím jak korouhvička ve větru.

Odpověď :

Milá Danuško,
není třeba se dívat příliš vpřed, nyní máte uzdravit a vyčistit své vztahy a to zejména ty rodinné. Smyslem, proč jste tady, je především objevení sama sebe, své skutečné podstaty a součástí toho celého je i to, mít harmonické a čisté všechny vztahy. Máte všechny své vztahy uzdravit tak, aby byly bez bolesti, zloby, výčitek a závislostí. Vztahy jako takové by měly být plné lásky a svobody.
Někdy nás může zaplavit pocit, že pro to, abychom byli užiteční a cítili jsme se dobře, musíme zde na zemi vykonat něco velikého, třeba vynalézt lék na nevyléčitelnou nemoc nebo bojovat za práva druhých a pod., někdo to tak skutečně má, ale tím největším "úkolem" zde, který máte, je stát se svobodným a láskyplným člověkem, protože to je ten největší dar, který můžete všem kolem předávat.
Teď je právě pro to vše nejlepší čas, uzdravit své jak minulé, tak součastné rodinné vztahy. Chce to hodně odvahy a vnitřní síly, ale Vy ji v sobě máte, takže se toho vůbec nebojte :-). Andílci a Víly Vám s tím pomohou, když je o to požádáte. Uzdravení vztahů je zejména o pochopení, přijetí a odpuštění. Takový možný návod na odpuštění najdete zde, ale vše samozřejmě záleží jen na Vás, jak to provedete.
Danuško máte velmi krásnou dušičku, tak ji osvoboďte, to je to nejvíc, co pro sebe můžete udělat. Pak přestanou být takové ty náhlé chmury a smutky, co dál se životem, protože pak budete uvnitř sebe vše přesně vědět.
Máte k dispozici spoustu nádherných vlastností a schopností, které Vám tu práci sama na sobě pomohou ulehčit...

Danuško, i Vaše datum narození je Vám ku pomoci :).
Narodila jste se s nádhernými schopnostmi, které můžete rozvíjet dle vlastních představ. Od nás neuslyšíte konkrétní radu, co byste měla začít dělat nebo rozvíjet, je to jen na Vás :), ale to Vám říct mohu - Vy svými schopnostmi a potenciálem můžete jít kamkoliv, kam Vás vaše vynikající intuice povede :). Cokoliv budete chtít, to dokážete. Můžete si vybírat :), máte v sobě dostatek odhodlání, vytrvalosti, opravdovosti... dokonce i vynikající vůdcovské schopnosti, můžete opravdu cokoliv. Máte šikovné ruce i hlavu plnou nápadů a fantazie. Můžete kreslit, psát, cestovat, jakékoliv umění a tvoření Vám bude blízké. Máte cit pro hudbu, pro krásno, pro přírodu... jste romantická i praktická... Máte dar slaďovat vše ve Vašem životě, ve svém okolí, jste opravdový umělec. Ve všech těchto oblastech se můžete nalézt, sama sebe, své poslání.
Jak Vám již naznačili Andílci a Vílečky, prioritně si musíte pořešit vztahy. Není pro Vás snadné sdělovat své hluboké pocity, možná to ani ještě neumíte... a to je jeden z Vašich úkolů. Nejen mluvit, ale sdělovat pocity tak, aby se Vaše vztahy pročistily. Potřebujete ze sebe své pocity dostat na povrch, to nemusí být zpočátku snadné. Můžete si je třeba začít psát, můžete psát dopisy (i bez adresáta), básně, deníček... můžete své pocity uvolnit i nějakou uměleckou nebo řemeslnou činností... dokonce to jde i sportem, pobytem ve volné přírodě (to je pro Vás naprostá každodenní nezbytnost). Je potřeba si vyřešit všechny vztahy, i ty z dětství, k rodičům...
Máte v sobě určité léčitelské schopnosti, smysl pro okultní vědy, máte blízko k alternativním životní stylům a léčebným metodám jako je přírodní léčba, homeopatie, bylinkářství, i tyto oblasti máte možnost zkoumat a zabývat se jimi :).

Nedostala jste tento život jako procházku růžovým sadem, to opravdu ne, vybrala jste si dost těžké lekce, ale proto tady jsme, abychom se neustále učili a posouvali dál, s radostí a hravostí, i když ne vždy to je snadné. Vaším úkolem je naučit se být dostatečně emocionálně silnou bytostí, proto jste se často dostávala do situací, kdy bylo nutno čelit nešetrným slovům a činům druhých. Jen na sebe nebuďte Vy sama tak přísná, netrestejte se, pokud něco uděláte jinak, než by Vám velely Vaše představy... A myslete i na to, že není potřeba brát sebe a život až tak vážně :), prožíváte všechno příliš hluboce, je potřeba tyto energie dostat z těla ven :).

Devítiletý cyklus, ve kterém se nyní nacházíte, je věnován právě Vaší schopnosti vyrovnat se s citovými problémy z minulosti a zkouší, jak dalece jste se naučili komunikovat s druhými. Je to období mentálně a tvořivě vysoce aktivní, je to cyklus komunikace, společenské interakce a studia, ale především cyklus konfrontace. V životě většiny z nás existují situace, které zasouváme do nejzazšího koutu mysli a jejich řešení odkládáme na neurčito. Právě tato devítiletá vibrace trojky má možnosti a prostředky, jak tyto skryté problémy vynést na světlo a donutit nás, abychom se s nimi konečně vypořádali. Tím se osvobodíme od emocionální energie, jež nás ovlivňovala a bránila nám ve vývoji v předchozích cyklech.

V tomto roce (od Vašich posledních narozenin) ze sebe budete vydávat opravdu hodně, proto musíte myslet na odpočinek, aby Vás všechna ta odpovědnost neoslabila. Je to pro Vás rok, kdy bude snaha všechny rozpory ve vztazích urovnávat, uvádět vše do harmonie, je to rok velice přínosný pro rodinu, pro celé Vaše společenství. Využijte toho :). A zároveň to je pro Vás rok s vysokou hladinou tvůrčí energie, nemáte-li tedy dosud žádného tvořivého koníčka, je nejvyšší čas :).

I tarotová karta Blázen, Váš životní symbol osobnosti, ukazuje Vaši tvořivost jako hlavní stránku Vašeho bytí, jste obdařena nadáním uskutečňovat své myšlenky, sny a vize v reálném světě. Danuško, Vy opravdu můžete COKOLIV.

Milá Danuško tady je energetický obrázek pro Vaše srdíčko....

S láskou Jana a Jája

Harmonizační obrázek...

4. května 2012 v 20:51 | Jana