Duben 2012

Doktor snů - Adam, díl 1, 2, 3

25. dubna 2012 v 7:31 | léčitel Adam... |  Knížky, které mě zaujaly
"Jediné, co vás omezuje, jsou bariéry, které jste si pro sebe vytvořili ve své vlastní mysli," tvrdí autor těchto knih a jeho obdivuhodné výsledky mu dávají za pravdu.
Adam je mladý, neuvěřitelně nadaný léčitel, který uzdravuje pomocí energií. Svou schopnost objevil již ve čtrnácti letech. V době vzniku knih byl tak mladý, že ještě navštěvoval školní lavice. Svoje schopnosti považuje za dar, který zdědil po svých předcích.

Adam v knihách líčí svůj podivuhodný příběh, vypráví, jak zjistil, že dokáže léčit zranění a nemoci. Seznamuje své čtenáře s teorií globálního propojení všech lidí i celého vesmíru a vysvětluje, že každý z nás má možnost uzdravit silou energie sám sebe. Přitom se nebojí ani tak obávaných nemocí, jako je rakovina, a má na kontě řadu "zázračně" vyléčených pacientů.
Úspěšně boří hranice mezi mystikou a vědou a vysvětluje, že veškeré vědění lidstva je ve vesmíru skryto ve formě informačního pole, z něhož můžeme intuitivně čerpat a nabytých vědomostí využít pro léčení.
Stále víc lidí dnes dochází k názoru, že léčitelství a věda nejsou zase v takovém rozporu, jak by se na první pohled mohlo zdát. Začíná být totiž stále zřejmější, že silou myšlenky můžeme přetvářet skutečnost. Možná jste si až dosud mysleli, že něco takového může dělat jen pár mimořádně nadaných jedinců, léčitelů nebo psychotroniků, ale není to pravda. Léčit sám sebe může úplně každý! Léčitel Adam to prostřednictvím svých knih učí. Klíčem není nic jiného než dokonale živé představy, jimiž na své problémy působíme. Abychom mohli postupovat co nejúčinněji, nabídne nám kromě detailních pokynů, návodů a rad celou sérii názorných barevných vyobrazení, jimiž se můžeme inspirovat. Ti, kdo se učili z Adamova příkladu, totiž netrpěli jen běžnými neduhy, ale i chorobami tak obávanými, jako je rakovina nebo leukemie. A zvítězili!!!