Březen 2012

Andělé co bránu srdce otevírají .....

28. března 2012 v 21:15 | Jana


S láskou Jana

Duhové a léčivé čarování pokračuje...

15. března 2012 v 17:55 | Jana


S láskou Jana

Anděl lásky II.

15. března 2012 v 17:53 | Jana
Lásky není nikdy dost.... takže se jí nebojte přijímat a rozdávat...

S láskou Jana

Odpověď pro Zuzanku

12. března 2012 v 7:35 | Jana/Jája |  Dotazy - odpovědi
Otázka:

Dobrý den. Rozhodla jsem se napsat do Vaší poradny především kvůli svému problému s duchovním růstem. Mám 2. stupeň Reiki, zjistila jsem, že mám jisté nadání vidět do lidí, skrze jejich obličeje a oči. Pokud se soustředím, vidím jejich auru, ale jen jako zářivý obal kolem těla. Vykládám si karty a poměrně mi to jde, ale samozřejmě nejsem žádný profík, mám problémy s pročištěním mysli. Ráda bych se naučila intuitivní kresbu. Vím, že za mnou chodí spousta duší, cítím jak se na mě napojují, pro případnou komunikaci. Potřebují-li odvést, nechají mi sen, že potřebují pomoci a jak umřeli a já je na základě toho odvádím do světla. Vím, že mám kolem sebe víly, jsou také mými duchovními průvodci. Někdy s nimi i komunikuji. Mým problémem je, že ač se snažím jak se snažím, vím, že se mnou mluví také, ale já je neslyším. Vnímám jen útržky. Nebo to, že se mnou mluví, ale já nejsem schopná zachytit jejich vzkaz. To je to v čem bych se chtěla posunout. Začít lépe vnímat svět bytostí a více jim naslouchat, ale jako by mezi námi bylo tlusté zvukotěsné sklo. Ani co se vidění týče nejsem schopná. Občas se mi něco mihne v periferním vidění, ale nevím jak dál. Co dál udělat pro to, abych se rozvíjela a mohla poté svou pomoc podávat dále. Často se své víly nebo svého anděla ptám, co můžu udělat, jak zapracovat sama na sobě, ale jak už jsem řekla, odpověď mi sice přijde, ale já ji neslyším. Proto bych Vás chtěla poprosit, zda byste mi mohla předat jejich vzkaz ke zdokonalení mých ezoterických schopností. Kam se dále posunout či jak odstranit to sklo mezi námi :-)

Přeji Vám krásný a příjemný den :-). Z.

Odpověď:

Milá Vílečko Zuzanko, jste velmi jemná a citlivá dušička, která umí nádherné věci, jen se stačí více uvolnit. Je ve Vás určité vnitřní sevření a hlavně nevíra sama v sebe. Máte v sobě nádherné světlo, ale jako byste se ho bála rozsvítit... netroufáte si. Víly i jiné bytosti s Vámi komunikují neustále, odpovědi Vám chodí formou myšlenek (prozatím). Přijměte to tak, není třeba se upínat k něčemu jinému a myslet si, že je něco špatně nebo že je špatné chvíli stát na místě... někdy je dobré se zastavit, rozhlédnout se co a jak vlastně chcete a pak se zase rozejít vpřed. Využijte tuto chvíli k tomu, abyste pracovala na sobě... zpracovávala a čistila si své "bloky". Vy hodně děláte pro druhé, ale tím odsouváte svou pozornost sama od sebe a Vaše dušička Vás žádá právě o tuto pozornost... Z Vaší strany je tam i velké chtění a pak i nespokojenost, že ne vše jde jak má... pusťte to... nelpěte na tom, jak si tu Vaši komunikaci představujete a chcete Vy... věřte, že k Vám přichází právě tak, jak teď momentálně má a postupem času se bude rozvíjet dál... jen to očekávání, které ve Vás je, odložte a uvolněte se.
Děláte úžasné věci a Víly Vám tleskají :-))). Přinášíte lidem spoustu krásného a lásky, tak se za to mějte ráda a víc si věřte. Život není vždy jednoduchý a poslal Vám do cesty pár zkoušek a překážek, které jste obstojně zvládla a ustála, což je další důvod se pochválit a přestat o sobě a svých dovednostech pochybovat. Nenechte, aby mínění o Vás samotné se odvíjelo od pocitů nebo uznání druhých. Uznání k Vám nepřijde z venku a ani není zas tak důležité... to pravé uznání najdete jen v sobě.

Přijměte se a věřte si ve všem, co děláte s láskou, pak přijde uvolnění a "věci kolem Vás" přestanou být jen náhodné. Stačí se uvolnit a otevřít všemu bez očekávání a lpění na výsledku. Poproste Víly, aby Vám s tím pomohly a vedly Vás. Věřte, že vše, co a jak k Vám přichází, je právě od nich. Udělejte si čas na sebe a víc pobývejte v přírodě. Tiše naslouchejte, jak k Vám hovoří a co všechno Vás učí. Jste s ní velmi úzce propojena :-).

Vílí kartička pro Vás:
Osvobození
Význam karty: Cítíte se v určité oblasti života chycena v pasti? Tato karta Vás vybízí, ať uděláte první krok k osvobození se ode všech nepřirozených omezení.
Někdy se cítíte jako chycena v pasti vnějších okolností. Jste například přesvědčena, že Vás finanční nebo rodinné závazky nutí zastávat neuspokojivé zaměstnání. Bojíte se odejít z nezdravého vztahu, nechcete jej začít řešit. Možná máte pocit, že Vám Vaše rodina nebo partner "nedovolí" zabývat se činností, která zkvalitňuje Váš život. Je rovněž možné, že se cítíte být ovládána svými závislostmi.
Víly říkají, že když se chováte zodpovědně vůči sobě, jste odpovědnější vůči druhým. To znamená, že když jste šťastná, jsou i členové Vaší rodiny, přátelé a partner rádi ve Vaší blízkosti a Vy je svou silou a sebedůvěrou inspirujete. Žádejte o pomoc při zbavování se svých strachů, ale i v procesu osvobozování se. Božím plánem je, abyste byla zodpovědná a zároveň se cítila svobodně, stejně jako ptáci, andělé a víly.
Afirmace:
Jsem svobodná a silná. Dopřávám si nyní radost z této svobody a síly.

Co se týká intuitivní kresby, tak Vám s tím velmi ráda pomohu, stačí jen napsat... povedu Vás :-). Jana

Malý dodatek pro větší pochopení toho, proč a jak se Vám co děje... několik střípků z Vašeho data narození.

Milá Zuzanko, nemáte to tady v tomto životě jen tak jako procházku růžovou zahradou, vybrala jste si poměrně nesnadné lekce... ale zároveň jste si přinesla i schopnosti k tomu je zvládnout. Musela jste si projít určitými nesnadnými obdobími, abyste něco procítila, pochopila, abyste mohla odčinit cosi z minulých životů. S tím dost možná souvisí i vaše touha pomáhat druhým, to nádherné, co jste si vybrala jako své životní poslání.
Hodně se toho ale ještě naučit musíte. Nelze jen dávat ostatním, starat se o druhé a pomáhat jim... je potřeba pomoci nejdříve sobě, abyste potom měla dostatek sil pro ty druhé. Jste pro život v dnešní společnosti poměrně hodně přecitlivělá a zranitelná, ale zároveň se ve Vás skrývá neuvěřitelná síla a odvaha - a na tom je potřeba pracovat, probouzet všechny ty krásné síly! :) Již v datu narození máte dar vidět a vnímat, Vaše úžasná intuice, "šestý smysl" Vás může provádět všemi úskalími života. Řiďte se vždy svým srdíčkem, svými prvními pocity, ty jsou u Vás vždy správné, dokud k nim nepustíte rozum a všechny Vaše " myšlenkové programy", nesebedůvěru, pochybnosti o svých schopnostech a jiné. Věřte si! Reiki je jen první krůček k cestě dál, Vy jste se narodila se znalostmi přírodního léčitelství, jste velmi stará duše, která v sobě má skryto mnoho moudrosti... Věřte si a dejte vždy na svůj první pocit!
Dál se učte čelit problémům, učte se je řešit, zkoušejte hovořit otevřeně, otevřeně i sama k sobě, učte se porozumět svému nitru a hlavně najít důvěru a citovou sílu být sama sebou. Pokud to nejde sdělovat nahlas, pište si, pište si všechny své pocity, emoce... postupně se můžete pod vedením Janičky naučit je malovat, vymalovat se z nich... Naučit se čelit problémům není pro Vás vůbec jednoduché, ale je velmi důležité to zvládnout.
Co všechno může pomoci právě Vám? Malování obrazů! To skutečně máte ve svém datu narození :D. Ale například i vyšívání, hry na hudební nástroje, studium cizích jazyků, procházky a pobyt na čerstvém vzduchu, plavání... a jakékoliv další tvůrčí záliby. Koupání v přírodních vodách nebo co nejčastější sprchování je pro Vás hodně důležité, odstraňuje u Vás negativní energie.
V tomto roce od Vašich posledních narozenin dbejte na to,abyste svou energii účelně využila, ale abyste se přitom nepřepínala. Možná se v tomto roce cítíte ještě více nejistá a pochybujete o sobě ještě o něco více, ale to jen proto, že upíráte pohled dolů a příliš pracujete, proto nedokážete postřehnout pokrok, kterého jste dosáhla. Hodně odpočívejte a používejte všechny dostupné metody uvolnění. A ono to půjde, jak už Vám Vílečky vysvětlily :). Přeju Vám vše jen dobré :). Jája

Andělé moudrosti...

6. března 2012 v 20:52 | Jana

Andělé moudrosti svou bránu si střeží,
když chybná je mysl Tvá, vstoupíš jen stěží.

Moudrost není každému dána,
avšak dojdeš-li k ní, pak otevře se Ti zlatá brána.

Nespojuj chybně chytrost s moudrostí,
chytrému... ne vždy je moudrost předností.

Moudrost je darem, co duše Tvá zná,
avšak zaměnit s pýchou se velmi rychle dá.

Tu pravou moudrost v knihách najdeš stěží,
hledej ji v sobě, s pokorou ruku v ruce běží.

Prosíme, přestaň hodnotit někoho druhého,
je to jen zrcadlo Tvé... člověka stejného.

Ten, kdo moudrý je, tak v lásce života užívá,
s pokorou a pochopením se na druhé zadívá.

V čem všem se pravá moudrost skrývá?
To jen Tvé srdce ví a s láskou to otevírá.....


S láskou Jana