Leden 2012

Reiki...

22. ledna 2012 v 18:57 | Jana |  Reiki
Co to je Reiki? Nechci se rozepisovat, protože o této metodě léčení bylo již napsáno opravdu hodně. Jak kladného tak i záporného. Myslím, že každý má svou cestu, kterou jde ke svému cíli a k naplnění svého poslání, které zde má. Proto je jedno, kdo kterou metodu léčení používá, žádná není lepší nebo horší pokud jde ze srdce a záměrem je pomoc druhým.
Každé a to jakékoliv "alternativní" léčení stejně začíná především u nás samotných.Tento obrázek vznikl dnes po rozhovoru s mojí kamarádkou Lidunkou. Zabývá se léčením pomocí Reiki, automatickou kresbou a je to jedna z mě velmi blízkých dušiček, která na sobě poslední dobou hodně zapracovala a nezdráhá se podat pomocnou ruku komukoliv a kdykoliv je to potřeba. Mám takových lidí kolem sebe víc a víc a chtěla bych jim všem moc poděkovat za to jací jsou a co dělají pro druhé. Jsem velmi vděčná, že jsou součástí mé životní cesty a já mohu být jejich žákem.... Žádné setkání není náhodné :-).
S láskou Jana

Andělské tvoření...

16. ledna 2012 v 19:34 | Jana
Andělé nás vybízejí k tvořivosti, která nám dovoluje cítit se svobodně. Projevit své pocity, emoce a sebevyjádření. Je jedno jestli to bude tvoření hudbou, slovem, kresbou nebo jiným způsobem. Je to klíč k srdci i duši.S láskou Jana

Perníčkové tvoření od Karin W.

8. ledna 2012 v 18:36
Sice už je po Vánocích, ale to vůbec nevadí. Dostala jsem pár foteček s krásně zdobenými perníčky a chtěla bych se o ně s vámi poděli a třeba i inspirovat pro další vánoční čas :-). Takže, takové to krásné tvoření vzniká u jedné moc šikové Karin na Slovensku :-).
Andělé dávání a přijímání

8. ledna 2012 v 8:00 | Jana

Obrázek vyzařuje andělskou energii, která podporuje odevzdání strachů a vede k tomu, aby vznikla rovnováha mezi dáváním a přijímáním. Jestliže je ručička vah víc k jedné straně, pak to znamená, že nejsme v souladu sami se sebou. S láskou dávejme, ale i s láskou přijímejme.S láskou Jana