Listopad 2011

Mandalka pro Dášu K.

30. listopadu 2011 v 22:16 | Jana
Dášo moc děkuji za malůvky a tady je jedna ode mne pro Tebe... (je malovaná na míru, přímo pro Tebe:-))).

S láskou Jana

Mandalka ze srdíčka pro srdíčko

29. listopadu 2011 v 20:43 | Jana
Tahle mandalka je malovaná pro jednu krásnou malou holčičku do památníku, tak ať jí zahřeje srdíčko:-)


S láskou Jana

Úsvit

29. listopadu 2011 v 20:36 | Jana

Obrázek pro Evičku S.

27. listopadu 2011 v 18:46 | Jana
"Kruh"

V kruhu se osudu kolo otáčí,
slzičky ať už další polštáře nezmáčí.
Odejít, odpoutat, odevzdat k řešení,
andílci s pomocí už vůbec nelení.
Je třeba odpustit, srdce samotné být přestane,
otevřít ho lásce nádherné, ať klid v něm nastane...
I v kruhu, ač nezdá se, jsou malá dvířka ven,
do rukou své srdce i osud si opět vem.


S láskou Jana

Mandalka... ať se nám lépe komunikuje :-)

22. listopadu 2011 v 7:31 | Jana

Je velmi důležité, abychom vyjadřovali své myšlenky, emoce a pocity a to nejen mluveným slovem, ale i tvůrčím procesem jako je např. psaní, malování, hudba.

Učme se komunikovat s láskou a bez ega. Někdy to je velmi obtížné, vím, ale prací na sobě, což je základ, to lze zvládnout. A kde začít? Komunikací a upřímností k sobě samému. Jestliže budeme s láskou a upřímně komunikovat sami se sebou, pak to samé se úplně přirozeně přenese i do komunikace s druhými.Vše je k něčemu dobré

18. listopadu 2011 v 8:00 | Autora jsem bohužel nedohledala (zdroj FB) |  K zamyšlení :-)

Vše je k něčemu dobré

Když mě někdo srazí na kolena,
řeknu si,
... když už jsem na kolenou,
je čas na modlitbu?

Když mi někdo rve srdce na kusy,
řeknu si,
když už je na kusy,
je čas rozdat ho?

Když mi někdo rozbije sny,
řeknu si,
když už jsou fuč,
je čas vstávat?

Když někdo zničí mě a můj svět,
řeknu si,
je čas se Znovuzrodit!
*
*
*
Krásný den všem s láskou Jana

Mandalka

17. listopadu 2011 v 14:29 | Jana
Tato mandalka je pro velice milou a hodnou paní, ke které chodím kopírovat obrázky :-). Paní čeká miminko a za chvilenku odchází na mateřskou. Tak bych spolu s touto mandalkou chtěla miminku i mamince popřát hodně moc lásky a radosti okolo sebe:-).S láskou Jana

Harmonizační obrázek pro Lucku W.

14. listopadu 2011 v 21:30 | Jana

"Poupě"


Opověď pro paní Danušku Š.

13. listopadu 2011 v 20:36 | Jana/Jája |  Dotazy - odpovědi
Otázka:
Moc si přeji být šťastná, zdravá a mít více peněz, abych třeba mohla jít na kurz automatické kresby, nějak mě to přitahuje. Můj neustálý problém je v penězích. Měla jsem zdravotní problémy, sociální fobie a agora fobie, už je to lepší, ale léčím se s tím dodnes, bylo to pro mne složité, ale jsem moc a moc ráda, že spoustu věcí už opět zvládám a jsem na to moc hrdá, že jsem to dokázala a stále se snažím víc a víc a za to moc děkuji lékaři, který mi pomáhá to vše ještě zlepšit. Proto si přeji být zdravá, ale také by moc pomohlo mít více peněz, abych si mohla plnit své sny. S manželem jsme již mnoho let, měli jsme spoustu krizí, ale snažili jsme se to udržet, protože děti byly malé a já jsem tak nějak na odchod od manžela nemyslela, protože já i manžel jsme z rozvedených rodin, každý jsme si užil své, hádky rodičů byly pro mne hodně stresující a tak jsem tedy nechtěla, aby to zažily naše děti, ale postupem času mám na to jiný názor, děti už jsou velké a stejně jsem je vychovala já sama a můj muž jen tak přihlížel, dnes to ty děti vědí a samy mi to říkají. Proto Vás prosím o radu co mám udělat, jak se mám hnout z toho místa, ať jsem šťastnější.

Odpověď:
Je třeba najít střed svého života, rovnováhu. Zaměřit se na činnost, která by paní Danu naplňovala, ale zároveň jí dávala svobodu. Najde tím vnitřní zklidnění, to je to, co teď paní Dana nejvíce potřebuje... VNITŘNÍ HARMONII...
Až najde harmonii a dostatečnou sílu sama v sobě, až pak nastane čas pro velká rozhodnutí.
Zdravotní stav je následkem jejího programu myšlení. Po celý život se stavěla do role oběti, ve všech okolnostech a situacích, a přijímala to za svůj způsob bytí. Je třeba vzít život do svých rukou, žít sama za sebe, ne za druhé nebo pro druhé.
Fobie v tomto případě paní Danu opět uvrhují do role oběti, kterou musí hrát. Nutí ji zcela podřídit svůj život, odevzdat se. Nemoci žít svobodně, být obětí. Je to způsob, jakým paní Dana dostala své upozornění, že je třeba žít jinak. To, že na sobě pracuje a začíná si uvědomovat, že je něco v jejím životě špatně, je velmi dobře a je to první krok k tomu žít sama za sebe.
Není třeba setrvávat ve vztahu, který je nefunkční a nic jí do života nepřináší. Ale nyní, než bude připravená udělat jakoukoli změnu ve svém životě, je třeba nalézt vnitřní harmonii, bez ohledu na ostatní, bez ohledu co si kdo o ní myslí, jak ji posuzuje. Neomezovat své potřeby na úkor potřeb druhých. Nevěnovat svůj život druhým, aby ho oni za ni žili a řídili.
Je dobré začít s pozitivními afirmacemi, jaký chce mít život... vidět a vnímat budoucnost ve vší kráse a hojnosti, kterou si ona sama přeje. Jaké vysílá myšlenky, takových se jí dostává odpovědí... Vizualizovat si úspěch, volnost, svobodu.
Přestat být obětí. Soustředit se na své sny, své potřeby, své pocity a přání!!!

Pro pomoc s odstraněním fobií doporučuji regresní terapii.

Poselství z vílích kartiček:

Jdi za svými sny
Význam karty:
Meditujte o touhách svého srdce. Změňte svůj režim tak, abyste mohli trávit čas způsobem, který má pro vás skutečný smysl.

Někdy je obtížné zjistit, po čem vlastně doopravdy toužíme. Zvenčí na vás doléhá spousta vlivů a stejně naléhavě se hlásí i naše obavy: "Věnuj mi pozornost!". A tak čekáme na chvilku volna, kdy se budeme konečně moci věnovat svým snům, cílům a snahám. Ale zdá se, že taková chvíle snad nikdy nenastane. Víly po vás chtějí, abyste svůj režim vzali do svých rukou. Především vás žádají, ať rozjímáte nad touhami svého srdce. Napište si seznam pěti priorit ve svém životě. Potom si vytvořte rozvrh, černý na bílém tak, abyste se mohli v konkrétní čas těmto přednostním činnostem věnovat. Není podstatné, co budete během těchto časových úseků dělat; důležité je, abyste věnovali čas a energii tomu, co vás činí šťastnými a přináší vám pocit uspokojení.
Afirmace: Zasloužím si to nejlepší. Ujímám se svého rozvrhu i svého života.

Paní Danuško,
v rozboru data narození (který Vám posíláme e-mailem)najdete velkého pomocníka. Je v něm zobrazen Váš ne zcela snadný osud, ale i možnosti, jak z toho ven, kam nasměrovat pozornost. Role oběti už jste si užila dost, je na čase začít pracovat sama pro sebe, na sobě. V tomto roce od Vašich posledních narozenin pro to máte ideální období. Píšete o tom, že Vás přitahuje automatická kresba - není divu :), máte vrozené léčitelské nadání a vynikající intuici. A právě v tomto roce se Vaše intuice a léčitelské schopnosti rozvíjejí. Pro začátek můžete využít všech těchto darů pro sebe, pro vyléčení svého bolavého nitra, pro svůj vnitřní klid a mír, tak, jak Vám to vzkazují shůry :). Prožitím všeho toho trápení se z Vás stala bytost mnohem chápavější a účastnější, všechny tyto zkušenosti Vám budou časem nápomocny, pokud se rozhodnete pomáhat i druhým. A kromě toho pro uvolnění všech energií, které se ve Vás hromadí, potřebujete jakoukoliv tvořivou práci :).
Narovnejte se a usmějte se. Vaším životním symbolem je tarotové Kolo štěstí :), tedy prosperita a hojnost, začněte pracovat na důvěře sama v sebe. Nebude to snadné, máte v datu narození číselka nejistoty, ale to je právě úkol, který jste si mezi mnoha dalšími v tomto žití vybrala :). A jako Beran toho jste schopna docílit :). Nechť Vám všechny Vaše dary a schopnosti pomohou vylétnout z kukly oběti, která už začíná být malá a těsná Vaší duši :).

Harmonizační obrázek "Naděje" pro Vás Danuško:-)


S láskou Jana a Jája

Aktivace 7. čakry

13. listopadu 2011 v 14:18 | Jana


Pro radost...

12. listopadu 2011 v 8:00 | Jana


Harmonizace čaker

11. listopadu 2011 v 8:00 | Jana


Zrcadlo, zrcadlo ukaž mi.....kdo jsem já?

10. listopadu 2011 v 21:30 | Jana
Tento obrázek měl vzniknout již v únoru ke stejnojmennému článku, ale vznikl až teď :-)). Vzhledem k tomu, že vím, že věci se nedějí jen tak a vždy mají svůj význam, tak i toto mělo. Možná je na čase si opět připomenout co znamená, když nám svět a lidim kolem nás nastavují zrcadlo a jak svá zrcadla přijmout a zpracovat si je, abychom se mohli zhluboka a svobodně nadechnout a jít dál :-). Přeji všem, aby došli ke svému pochopení.

S láskou Jana

Léčení....

10. listopadu 2011 v 17:11 | Jana


Harmonizační obrázek pro Richarda...

7. listopadu 2011 v 21:59 | Jana

S láskou Jana

Propojení s delfíny...

4. listopadu 2011 v 20:04 | Jana
Obrázek vznikl na základě krásného e-mailu od Pavlínky O. a také po přečtení těchto stránek:


Malování pro radost v Chroustovicích

3. listopadu 2011 v 17:31 | Paní Jiřina
Dnes bych vám chtěla představit další krásné obrázky od paní Jiřiny.

Vosková technika s kombinací gelového pera
Holátko....

Mandalka...

ENKAUSTIKA s kombinací gelového pera

...miláček delfín...jak připlul z hlubin...


...a co za oblohou jest....?


Purpurová růže

Každá jiná a tolik společného...

2. listopadu 2011 v 8:00 | Jana


Holky moje zlatý, mám vás všechny moc ráda :-) Děkuji, že jste.

Andělská ochrana....

1. listopadu 2011 v 19:41 | Jana(inspirováno kresbou paní Jiřiny ... )