Září 2011

Léčivý obrázek pro paní Marušku....

26. září 2011 v 8:00 | Jana
Někdy pro uzdravení stačí "jen obyčejná" LÁSKA.....
Věnujte jí všem...co nejvíce to jde, pomůžete tím víc....než si můžete myslet...... :-)
Platí to i pro lásku k vám samotným ;-)


Léčivá mandalka pro paní F.

25. září 2011 v 17:13 | Jana

Mandalka....

24. září 2011 v 11:36 | Jana

Stromová víla....

17. září 2011 v 18:48 | Jana


Obrázky paní Jiřiny

17. září 2011 v 12:00
Dnes bych vám chtěla představit pár nádherných obrázků od paní Jiřiny, která se zabývá automatickou kresbou a inspiračním písmem již několik let. Její obrázky jsou prodejné a budou již brzy k vidění na jejích osobních stránkách, které se připravují :-) Tady je jen malá ochutnávka.....


...... pro mne.... krásné :-) Další obrázky naleznete v galerii zde.

Tvůj život ve světle - Doreen Virtue Ph.D.

16. září 2011 v 11:17 Knížky, které mě zaujaly
Přijmout své vnitřní volání a stát se poslem světla nebylo pro Doreen nikterak snadné. V této knize s námi sdílí vlastní životní příběh o probuzení svých léčitelských, jasnozřivých a mediumálních schopností. Její slova budou inspirací všem, kdo jsou na cestě rozpomínání se na své Božské poslání a objevování svých přirozených a vrozených duchovních schopností. Tato kniha vám pomůže znovu probudit vaše přirozené dary, jako je schopnost uzdravovat na duchovní a energetické úrovni a zprostředkovat "čtení" informací z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Mimo jiné se dozvíte, jak provádět léčebná sezení, jak zvyšovat svou spirituální senzitivitu, žádat o pomoc anděly, kteří jsou neustále po vašem boku, a otevřít své "třetí oko". Tvůj život ve světle je jedinečné, fascinující dílo, které může změnit vaše fyzické a emoční vibrace neuvěřitelným způsobem!

Ukázka z knihy:

"…..Jednou se mi nepovedlo přesvědčit staršího muže, aby se programu zúčastnil, přestože ho jeho lékař i rodina varovali, že alkoholismus jej zabije. Příští týden ho přivezla záchranka do Palmdaleské všeobecné nemocnice s komplikacemi způsobenými přílišnou konzumací alkoholu. Lékaři se jej snažili zachránit, ale zemřel.

Když jsem se tuto novinku druhého dne dozvěděla, byla jsem šokována a měla jsem na sebe zlost, že se mi nepodařilo ho přesvědčit k léčení. Přísahala jsem si, že musím z této tragédie vydobýt něco dobrého. O několik hodin později za mnou přišel nějaký muž a jeho žena, aby si pohovořili o možnosti, že by manžel přišel na léčení na Jednotku péče. Rozhodla jsem se použít, co jsem se naučila z knihy Normana Vincenta Peala, abych dosáhla podle mého názoru žádoucího výsledku.

Když se mnou muž a jeho žena mluvili, zírala jsem na něho a přitom jsem si vizualizovala, jak mi říká: "Ano, přihlásím se teď na Jednotku péče." V duch jsem si opakovaně přehrávala tento obraz, dokud jsem nezačala věřit, že se přihlásí. Když o několik minut později řekl onen muž doslova totéž, co jsem si představovala, byla jsem trochu zaražená. Poté jsem jim vyprávěla příběh o muži, který den předtím zemřel, protože se z alkoholismu neléčil. Tento muž se usmál a řekl, že o to je radši, že se rozhodl léčení postoupit.

Ale bylo to opravdu jeho rozhodnutí? Přepadl mne pocit viny, když jsem si uvědomila, že jsem jej pravděpodobně vizualizací ovlivnila. Na setkání svědectví v Křesťanské vědě jsem slyšela, že takové používání mysli se nazývá "zneužívání schopností". Při používání mentální síly si musíme být velice jisti čistotou svých motivů. I když má touha nevidět, jak další alkoholik zbytečně umírá, byla altruistická, spojila jsem ji se svévolí, když jsem se snažila manipulovat jednáním druhého. Nemůžeme vědět, zda by tento muž podstoupil léčení v Jednotce péče i bez mých vizualizací. Toho dne jsem se naučila něco důležitého: cíl neospravedlňuje prostředky. Jakýkoli cíl, který vychází z ega, s sebou přináší bolest dokonce i tehdy, když je to cíl úctyhodný……"

Dvě srdce....

11. září 2011 v 16:47 | Jana
Dvě srdce na lásku již dlouho čekají,
dvě srdce v lásce svou spásu hledají.


Obrázek byl původně kreslený na farmát A4, ale příběh měl pokračovat dál..... (proto ten znatelný přechod uprostřed:-)

Harmonizační obrázek ...

7. září 2011 v 13:29 | Jana

Vílečky.....

6. září 2011 v 19:06 | Jana

Kouzelení II.

4. září 2011 v 10:00 | Jana

Jsou dny, kdy se zdá celý svět kouzelný.... :-)
Spoustu kouzelných dnů přeji z celého srdce všem :-)

Dar lásky....

3. září 2011 v 21:43 | Jana
Všem, kteří potřebují lásku..... posílám :-)